Zabezpiecz swoje dane

Jesteśmy autoryzowanym partnerem i dystrybutorem oprogramowania Ferro Backup System (FBS). Ferro pozwala na tworzenie kopii bezpieczeństwa danych znajdujących się na komputerach i serwerach w sieci lokalnej przedsiębiorstwa. System składa się z serwera, który może być instalowany na platformie typu NAS lub dedykowanym komputerze oraz agentów instalowanych na komputerach podlegających ochronie.

Ferro Backup System

IT POD DOBRĄ OPIEKĄ

Zadbaj o bezpieczeństwo
kluczowych informacji

Zapytaj o ofertę
Nie wszyscy lubią ciastka ...

Ta strona wykorzystuje mechanizm cookies

Używamy mechanizmu ciasteczek w celu analizowania ruchu na naszej stronie internetowej. Anonimowe dane na temat przeglądania naszej strony przekazywane są dostawcy oprogramowania analitycznego i mogą być przez niego zbierane oraz łączone z danymi z innych źródeł.

Niezbędne

Ciasteczka niezbędne do prawidłowego funkcjonowania naszej strony. Umożliwiają np. dostęp do zabezpieczonych treści oraz prawidłowe działania formularza kontaktowego.

Statystyczne

Dostarczają danych statystycznych i pozwalają nam lepiej zrozumieć, jakich treści użytkownicy szukają na naszej stronie. Anonimowe informacje dotyczące przeglądania strony są przesyłane do naszego partnera, firmy Google.