Rozwiązania optymalne dla Twojego biznesu

Informatyka wkroczyła we wszystkie dziedziny działalności biznesowej, a mnogość rozwiązań dostępnych na rynku i ich ciągłe zmiany mogą przyprawić o ból głowy nawet osoby z ekspercką wiedzą IT.

Jak w tej sytuacji dobrać i wdrożyć oprogramowanie, które sprosta naszym potrzebom biznesowym?

Czy program do zarządzania hotelem zachwalany przez twórców i prezentowany na małym obiekcie sprawdzi się w przypadku jednostki posiadającej 400 pokoi? Czy zaproponowany przez sprzedawcę router na pewno pozwoli zorganizować pracę zdalną dla wszystkich członków zespołu?

Czy chmura obliczeniowa pomieści wszystkie nasze dane i jak to policzyć?

Czy proponowana przez wykonawcę nowa witryna internetowa jest naprawdę lepsza od starej? Na pytania tego typu trudno jest odpowiedzieć bez znajomości różnych rozwiązań oraz wiedzy z różnych obszarów informatyki. Samodzielne testowanie wielu rozwiązań nie zawsze jest możliwe, a nawet jeśli tak – wiąże się z nakładami czasu i kosztów.

Nasza wieloletnia obecność na rynku i uczestnictwo w projektach z różnych dziedzin pozwoliła nam zgromadzić wiedzę i doświadczenie, którymi chętnie dzielimy się z klientami.

Nawet jeśli jesteś przekonany o tym, że dane rozwiązanie będzie dla Ciebie właściwe - warto zasięgnąć drugiej opinii, gwarantującej ekspertyzę i niezależność:

  • analizujemy potrzeby teleinformatyczne firmy i rekomendujemy adekwatne rozwiązania,
  • optymalizujemy koszty poprzez dobór bardziej efektywnych rozwiązań,
  • dobieramy i dostarczamy wysokiej klasy sprzęt nowy i poleasingowy,
  • opiniujemy umowy i specyfikacje oprogramowania,
  • negocjujemy warunki z dostawcami usług,
  • tworzymy dokumentację i szkolimy pracowników w zakresie wdrażanych rozwiązań.

IT POD DOBRĄ OPIEKĄ

Powierz nam znalezienie najlepszego
rozwiązania dla Twojego biznesu.

Zapytaj o ofertę
Nie wszyscy lubią ciastka ...

Ta strona wykorzystuje mechanizm cookies

Używamy mechanizmu ciasteczek w celu analizowania ruchu na naszej stronie internetowej. Anonimowe dane na temat przeglądania naszej strony przekazywane są dostawcy oprogramowania analitycznego i mogą być przez niego zbierane oraz łączone z danymi z innych źródeł.

Niezbędne

Ciasteczka niezbędne do prawidłowego funkcjonowania naszej strony. Umożliwiają np. dostęp do zabezpieczonych treści oraz prawidłowe działania formularza kontaktowego.

Statystyczne

Dostarczają danych statystycznych i pozwalają nam lepiej zrozumieć, jakich treści użytkownicy szukają na naszej stronie. Anonimowe informacje dotyczące przeglądania strony są przesyłane do naszego partnera, firmy Google.